Новинки сучасної літератури

Новинки сучасної літератури

ВАСИЛЬ ШКЛЯР. РОМАН «ТІНЬ СОВИ».  Одвічна історія про кохання та журбу двох молодих людей — Степана та    Катерини, життя яких сповнене світлої поезії і драматизму. Не було в Степана    людини ближчої, ніж кохана. Але чи палає в її серці такий же вогонь любові?

ІРЕН РОЗДОБУДЬКО. РОМАН «ОДНОГО РАЗУ».


 Це книга-сповідь, історія життя з авторськими коментарями. Одного разу ми народжуємося на світ, потім починаємо шукати сенс життя, робимо помилки, розчаровуємося, падаємо, злітаємо, віримо, зневірюємося…Книга, що її автор  назвала неправильною книгою. Неправильною в тому сенсі, що вона не підпорядковується жодним літературним шаблонам, як і саме життя не можна з певністю окреслити контурами.

ВОЛОДИМИР РУТКІВСЬКИЙ "ДЖУРИ КОЗАКА ШВАЙКИ","ДЖУРИ-ХАРАКТЕРНИКИ", "ПІДВОДНИЙ ЧОВЕН", А ТАКОЖ ДИЛОГІЯ "СИНІ ВОДИ" Й КНИГА "СТОРОЖА ЗАСТАВА".

  Трилогія про джур і дилогія про битву на Синіх Водах – найвідоміші сучасні книги письменника.     Нині  він працює для українського читача зі своїми пригодницькими книжками, описуючи теми, складні й мало прописані істориками: зародження козацтва, битва часів Великого князівства Литовського, історія богатирів Іллі Муромця,                                                 Олешка Поповича й Добрині.


ТЕТЯНА ЩЕРБАЧЕНКО "ЯК НЕ ЗАБЛУКАТИ В ПАВУТИНІ".


   Своєрідний посібник для дітей про всесвітню інтернет-павутину, про її історію й – особливо - практичне застосування.
   Книга Тетяни Щербаченко – вкрай актуальна нині, коли діти освоюють інтернет подекуди швидше за батьків і точно глибше за бабусь і дідусів.  Жваво подане й щедро та дотепно ілюстроване видання згодиться тим, хто починає активне життя в інтернеті: авторка легко й доступно оповідає про системи пошуку, соцмережі, е-крамниці та е-гроші, віруси й рекламу, хакерів і тролів.
«Гарбузовий рік» Катерини Бабкіної долучився до благодійності, а його герої ожили на сторінках видання. Цією книгою «Видавництво Старого Лева» розпочало свою співпрацю із Міжнародним благодійним фондом «Таблеточки». І тепер, придбавши «Гарбузовий рік», ви ще й  долучитеся до порятунку життя: 5 гривень від вартості примірника буде перераховано до Міжнародного благодійного фонду «Таблеточки» на допомогу дітям, хворим на рак крові.
  

ВАСИЛЬ ШКЛЯР. РОМАН «ЧОРНИЙ ВОРОН».


У книзі «Чорний ворон. Залишенець» автор розповідає про одну з найдраматичніших (і чомусь майже забутих нині) сторінок української історії – повстанську боротьбу українців проти радянських окупантів 1920-х років. В основу сюжету покладено достовірну історію про отамана на прізвисько Чорний Ворон, котрий не скорився і не припинив опору навіть тоді, коли всяка надія на перемогу була втрачена.                    

ВАСИЛЬ ШКЛЯР. РОМАН «МАРУСЯ».


 
Тендітна золотоволоса дівчина, здається, мала б прожити інше життя. Але... Не такі то були часи. На дворі бурхливий 1919 рік - один із найбурхливіших в історії України. Майбутнє країни завмерло на  вагах долі. Тому після загибелі братів, отаманів української повстанської армії, 16-річна гімназистка Саша Соколовська бере до рук зброю і стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона - отаман Маруся. Жінка-легенда, саме ім'я якої сповнює жахом ворогів.ГАЛИНА ПАГУТЯК . ЛЯЛЕЧКА І МАЦЬКО (СЕР.«СУЧАСНА ДИТЯЧА ПРОЗА»)

Історія про зворушливу дружбу хлопчика на прізвисько Лялечка і лиса-художника Мацька зоставить байдужою хіба геть черству людину. Це ж бо історія зародження справжніх, щонайсвітліших людських почуттів, і вона стократно цікавіша ще й тому, що оповів                         її справжній майстер слова – знаменита львівська письменниця Галина Пагутяк.
СЕРГІЙ ГРИДІН. ФЕДЬКО, ПРИБУЛЕЦЬ З ІНТЕРНЕТУ. 


Герої цієї історії - звичайні хлопці Сашко та Петрик - з волі зовсім не звичайного інтернетного віруса потрапляють у віртуальний світ, де їм доведеться зустрітися з жорстокими піратами, дикими людожерами, голодними крокодилами та потворними чудовиськами.ВОРОНИНА ЛЕСЯ. СУПЕРАГЕНТ ООО. ТАЄМНИЦЯ ЗОЛОТОГО КЕНГУРУ. ДИТЯЧИЙ ДЕТЕКТИВ.


До нової книжки Лесі Ворониної увійшли детективні повісті: «У пащі крокодила», «Пастка у підземеллі», «Таємниця підводного міста», «У залізних нетрях» і «Таємниця золотого кенгуру». Герой цих повістей — нездоланний Суперагент 000 Гриць Мамай — розплутує найзагадковіші злочини, перемагає найпідступніших ворогів і рятує світ від неминучої загибелі, викривши міжнародну терористку бабусю-ніндзя. Книжка зацікавить не лише дітей, а й їхніх батьків, бабусь та дідусів, адже вона сповнена блискучого гумору та іронії.

МЕНЗАТЮК ЗІРКА. ЯК Я РУЙНУВАЛА ІМПЕРІЮ

 
«Як я руйнувала імперію» - перша українська повість для підлітків про останні роки радянської імперії. Як жили радянські люди? Як ганялися за дефіцитними товарами? Кого боялися? І чого прагнули? Герої повісті – підлітки, що дружать, сваряться, хуліганять, часом навіть вдаються до чарів, а при тому опиняються в вирі суспільних змін. Читач зрозуміє, чому були неминучими й наступні потрясіння, що їх зазнала Україна. Чому розвалився Радянський Союз? І – найголовніше - хто його розвалив?Немає коментарів:

Дописати коментар